Marzysz o wypoczynku na łonie natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Uważasz, że wakacyjne kurorty, przepełnione tłumami turystów nie są odpowiednim miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny? Zatem wszystko, czego Ci potrzeba, to własna działka ulokowana w ustronnych ostępach przyrody, najlepiej nad brzegiem jeziora. Działki nad jeziorem i działki nad rzeką to idealne miejsce, w którym zaznasz prawdziwego odpoczynku przez duże „O”.

OCZEKUJEMY WIĘCEJ
Badania statystyczne dowodzą, że zachowania urlopowe Polaków, na przestrzeni ostatnich lat, uległy znaczącej zmianie. Coraz rzadziej jesteśmy skłonni odwiedzać wakacyjne kurorty, które słyną nie tylko z malowniczych krajobrazów, ale również ze znacznego przeludnienia. W okresie wakacyjnym najbardziej znane miejsca wypoczynkowe zawsze są przepełnione turystami. Taka sytuacja nie stwarza dogodnych warunków do wypoczynku. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób kieruje swoje wakacyjne plany w stronę własnej działki nad jeziorem. Własny kawałek ziemi z niewielkim domkiem letniskowym to idealne miejsce na wypoczynek, do którego możemy się udać zawsze wtedy, gdy tego zapragniemy. Bez wcześniejszej rezerwacji i bez konieczności uczestniczenia w „turystycznym szale”. Szukając idealnego miejsca do wypoczynku, oczekujemy znacznie więcej.

MALOWNICZE ZAKĄTKI POLSKI
Oferta firmy Cesar Dzialki to działki rekreacyjne nad jeziorem i działki nad rzeką, położone w najbardziej malowniczych zakątkach Polski. Działki nad jeziorem, o różnej powierzchni, dostępne są także w wariancie z linią brzegową – prawdziwa gratka dla miłośników żeglarstwa. Oferowane działki nad jeziorem usytuowane są w miejscach, gwarantujących bliskość natury, ciszę i spokój, czyli wszystko to, co w czasie urlopu jest najważniejsze. Wszystko to gwarantuje położenie działek tuż przy najpiękniejszych jeziorach w kraju, m.in. Jeziorze Głuszyńskim, Kamieńczyk, Lubotyńskim, Grójeckim, Będzeń, Szczutowskim i wielu innych. Działki rekreacyjne nad jeziorem oferują możliwość zabudowy całorocznej, stanowiąc tym samym doskonałą inwestycję na lata.
Działki nad rzeką to z kolei tereny położone nad malowniczą Skrwą. Grunty zlokalizowane są w powiecie płockim i sierpeckim. Podobnie jak działki nad jeziorem, także działki nad rzeką oferowane są w wariancie z linią brzegową i jako grunty o różnych powierzchniach. Malownicza okolica i niepowtarzalny charakter rzeki Skrwa sprawiają, że są to tereny idealne do letniego wypoczynku, które, potraktowane jako inwestycja, mogą przynieść niemałe zyski.
//

http://www.wypaplani.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ