Blizny są jedną z nieodłącznych części naszego życia. Można je nabyć dosłownie wszędzie, nawet podczas prostych domowych czynności, jak krojenie warzyw, prasowanie, ale także podczas większych przedsięwzięć, np: upadek z drabiny na kawałek metalu, czy podczas niedużego wypadku samochodowego. Dla niektórych są powodem do dumy, dlatego są śmiało eksponowane, dla innych są powodem do wstydu i przeszkodą w założeniu krótszych spodni czy bikini.
W obecnych czasach mamy bardzo dużo preparatów na każdą przypadłość, dlatego jeśli ktoś szuka rozwiązania w walce z bliznami na pewno znajdzie też coś dla siebie.
Odpowiadając na pytanie, co na blizny, można wymienić kilka maści, czy olejków, które mogą pomóc z wyrazistością blizn. Pierwszy takim preparatem jest Contratubex, który przyspiesza gojenie wszelkich ran, a także pomaga jak najbardziej z widocznością pozostałej blizny, która, po zastosowaniu, jest jedynie lekkim zarysem. Bardzo popularnym olejkiem na blizny czy rozstępy jest BioOil, posiadający w sobie wiele cennych składników, które poprawiają wygląd blizn. O leku Zeraderm również widnieją same dobre opinie, jest to bowiem specyfik, który, mimo swojej ceny, pomaga w całkowitym zniknięciu blizn. Jednak trzeba go stosować bardzo długo, tylko wtedy przyniesie najlepsze efekty. Zmagając się z bliznami można sięgnąć również po Cepan, maść, która również przyspiesza gojenie ran oraz ulepsza wygląd powstałych blizn.
Środków do poprawienia wyglądu blizn jest bardzo dużo, jednak trzeba je odpowiednio dobrać do swojej skóry oraz rodzaju blizny, ponieważ nie każda maść, działając u kogoś innego, będzie tak samo działać na naszej skórze.

http://www.ladychwila.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ