Urządzanie łazienki to z jednej strony spore wyzwanie, które jednak może sprawić sporo radości i pobudzić kreatywność. W sieci możemy znaleźć mnóstwo inspiracji, które nieco ułatwiają to zadanie. Jednym z takich miejsc jest salon łazienkowy Catido, gdzie kupimy wszystkie niezbędne elementy wyposażenia oraz sporo praktycznych rozwiązań ułatwiających codzienne użytkowanie łazienki. Na co zatem warto zwrócić szczególną uwagę?

Funkcjonalna umywalka

Jedną z podstawowych cech, jaką powinna mieć łazienka, jest funkcjonalność. Poszczególne elementy wyposażenia powinny zatem nie tylko dobrze się prezentować, ale również być proste w użytkowaniu oraz w utrzymaniu czystości. Wybierając łazienkę musimy wziąć pod uwagę kilka elementów. Pierwszym z nich są nasze potrzeby. Jeśli z łazienki w jednym momencie może korzystać kilka osób, idealnym rozwiązaniem będzie zamontowanie dwóch umywalek. W toalecie czy łazience dla gości zdecydowanie wystarczy pojedyncze stanowisko. Kolejnym aspektem jest ilość miejsca jakim dysponujemy. Salon łazienkowy Catido oferuje zarówno umywalki podblatowe, jak i nadblatowe. Pierwsze z nich sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach – wpuszczone w blat nie będą wizualnie zagracały przestrzeni. Z kolei modele montowane na blacie nadadzą elegancji i nowoczesnego wyglądu. Ponadto, w salonie łazienkowym Catido znajdziemy wersje z dziurami na baterie oraz bez, dzięki czemu będziemy mogli optymalnie dostosować umywalkę do rodzaju hydrauliki w mieszkaniu.

Prysznic czy wanna?

Jest to zdecydowanie jeden z najczęstszych dylematów osób decydujących się na remont łazienki. Zarówno prysznic, jak i wanna mają swoje wady i zalety. Prysznic to idealne rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia i w ciągu dnia potrzebują szybkiego odświeżenia. W salonie łazienkowym Catido znajdziemy zestawy prysznicowe, które z powodzeniem możemy zamontować w kabinach typu walk – coraz popularniejszej alternatywie dla tradycyjnych kabin prysznicowych. Z kolei wanna to świetne rozwiązanie dla miłośników relaksu w domowym zaciszu z gorącą wodą i ulubioną lekturą. Tutaj też możemy wybierać wśród nowoczesnych rozwiązań – wanien wolnostojących czy nowoczesnych baterii wyprodukowanych w najróżniejszych stylach. Salon łazienkowy Catido to miejsce, gdzie znajdziemy różnego rodzaju słuchawki prysznicowe oraz baterie, które można zamontować zarówno w ścianie, jak i bezpośrednio w wannie. Jak można zauważyć, w przypadku łazienki mamy do dyspozycji całkiem sporo innowacyjnych rozwiązań. Warto zatem poświęcić nieco czasu i zorientować się, co oferują sprawdzeni producenci wyposażenia łazienkowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ