Herman Miller to marka znana przez wielbicieli eleganckiego wyposażenia. Produkty oferowane przez producenta są dedykowane przede wszystkim przestrzeni biurowej. Wyposażenie idealnie nadaje się do małych biur oraz dużych korporacji. Na szczególną uwagę zasługuje jedna z propozycji producenta – Herman Miller Embody. Co warto wiedzieć o tym siedzisku?

Herman Miller Embody – niespotykana funkcjonalność w estetycznej formie

Embody to jedno z najpopularniejszych siedzisk z asortymentu Herman Miller. Nic w tym dziwnego – produkt jest efektem współpracy specjalistów zajmujących się fizykoterapią oraz biomechaniką. To właśnie dzięki nim powstał projekt z podparciem odwzorowującym krzywiznę ludzkiego kręgosłupa. Herman Miller Embody wyróżnia się automatycznym dopasowywaniem się do ruchów ciała. Chociaż siedzisko łączy w sobie cztery różne warstwy nośne, umożliwia odpowiedni przepływ powietrza, więc jest wygodne nawet podczas upałów.

Herman Miller Embody – jak może wpłynąć na produktywność Twoich pracowników?

Nie da się ukryć, że środowisko pracy wpływa na produktywność pracowników. Trudno skupić się w miejscu, w którym panuje chaos lub bałagan. Rozpraszające może być nawet zbyt mocne światło czy za niskie biurko. Warto więc zadbać, by wyposażenie biurowe było maksymalnie dopasowane do potrzeb użytkowników. Herman Miller Embody może wpłynąć na nich motywująco, ponieważ zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnego siedzenia. Przekonaj się o tym, wchodząc na stronę autoryzowanego dealera Herman Miller https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Dzięki temu, że Embody równomiernie rozkłada ciężar ciała oraz zachęca do ruchu, łatwiej skupić się na pracy i utrzymać zdrowe krążenie. Pracy nie przerywa ból czy konieczność częstego poprawiania się. Embody zapewnia naturalne podparcie przez cały czas pracy. To wygoda, która sprzyja produktywnemu wykonywaniu swoich zadań. Właściciele biur powinni więc zastanowić się nad wymianą dotychczasowego wyposażenia na inteligentne siedziska Herman Miller.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ