Pierwsza randka to wydarzenie, które zawsze wymaga od nas szczególnego zwrócenia uwagi na nasz ubiór. Powstają na ten temat różne artukuły. Często to właśnie wtedy kobiety wygłaszają słynne zdanie: „Nie mam co na siebie włożyć”. Poniżej podpowiadamy, które zestawy i dodatki najlepiej sprawdzą się na pierwszej randce.

Niezawodna mała czarna

Mała czarna to już ponadczasowy klasyk. Znajduje się chyba w każdej kobiecej garderobie. Charakter stylizacji opartej na małej czarnej zależy głównie od dobranych dodatków. Na pierwszą randkę zdecydowanie należy ubrać się subtelnie, ale kobieco. Dobrym pomysłem jest niewątpliwie zestawienie z wysokimi szpilkami lub kozakami, a także skórzaną ramoneską i niewielkim puzderkiem do kompletu.

Strój niemal formalny

Wprawdzie zestaw złożony z czarnych spodni i klasycznej białej koszuli z kołnierzykiem kojarzy się głównie z korporacyjną nudą, ale można z tego zręcznie wybrnąć za pomocą dodatków. Wysokie szpilki w szpic w mocnym kolorze oraz ozdobna biżuteria potrafią uczynić cuda z tej na pozór prostej stylizacji. Nie możemy zapominać o makijażu, koniecznie podkreślmy usta!

Niezawodne szpilki

Szpilki to kolejny absolutnie niezbędny element kobiecej garderoby. Nawet jeśli nie przepadamy za nimi, koniecznie musimy mieć je w swojej szafie. Do wyczarowania magicznych stylizacji przydadzą się buty w różnych odcieniach, choć najlepiej sprawdzą się zdecydowane kolory, takie jak czerń, czerwień, biel czy granat. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że pasują niemal do wszystkiego. Założonego do codziennej stylizacji nadadzą jej pazura i elegancji.

Czerwień

Jeśli zastanawiamy się na jaką kolorystykę postawić – wybierzmy czerwień. Bardzo dobrze podkreśla naszą kobiecość, jest elegancka, niezwykle twarzowa i pięknie prezentuje się w zestawieniu z czernią. Trzeba jednak pamiętać, że kolor ten wymaga minimalizmu jeśli chodzi o dodatki. Nie możemy przesadzić z biżuterią, ponieważ całość może nabrać wulgarności. Stawiamy raczej na minimalizm, prostotę i elegancję. Świetnie sprawdzi się klasyczna srebrna biżuteria w niedużych rozmiarach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ