Nadmierna potliwość człowieka to bardzo krepująca i utrudniająca prawidłowe funkcjonowanie dolegliwość.
Cierpią na nią bardzo często osoby dojrzewające, których pot jest niezwykle intensywny i trudny do zakamuflowania.
Nastolatki wciąż poszukują sposobów, co zrobić żeby się nie pocić i poprawić tym samym swoje samopoczucie.
Odpowiednia higiena jest tutaj oczywiście najważniejsza, jednak często nie wystarczy,aby skóra pozostała sucha i świeża przez większość część dnia.
Utrzymanie odpowiedniej diety, która wyklucza spożywanie nadmiernej ilości czekolady i ostrych przypraw, powinna nieco złagodzić tę przykrą dolegliwość.
Jednak, co zrobić żeby się nie pocić w ogóle i zawsze cieszyć się suchymi i świeżymi bluzkami? Producenci oferują wiele różnorodnych specyfików na problemy z nadmierną potliwością. Specjalne antyperspiranty do pach, utrzymują skórę suchą nawet przez kilka długich godzin. Bardzo skuteczne są blokery potu, które stosuje się co kilka dni na skórę i takie specyfiki bardzo skutecznie niwelują problem nadmiernej potliwości.Z powodzeniem można nosić ubrania,takie,jak lubimy, bez obaw, że mokre plamy pod pachą wprawią nas w zakłopotanie i zażenowanie.
Komfort suchej i zawsze świeżej skóry pod pachami jest ogromny i zauważalnie podnosi samopoczucie i samoocenę osoby, która dotknięta była problemem z nadmierną potliwością.
Wybór takich specyfików jest ogromny i każda osoba może dobrać odpowiedni dla siebie kosmetyk w zależności od rodzaju posiadanej skóry. Osoby ze skórą wrażliwą i skłonnej do podrażnień, także mogą z powodzeniem używać takich silnych w działaniu produktów, bo specjalne formuły dla skór wrażliwych im to umożliwiają.

http://www.chilimy.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ