Kiedy planujemy obejrzeć jakiś fajny film, zazwyczaj kończy się to na wyszukiwaniu tego najlepszego, a to dlatego, że fajnych filmów jest naprawdę sporo i jest w czym wybierać. Są wśród nas miłośnicy zarówno komedii romantycznych czy sensacji, jak również bardziej mocnych filmów, czyli horrorów, czy dreszczowców.

Jak wiadomo, każdy z nas ma inne upodobania i to, co podoba się jednemu, drugiemu nie. Mi osobiście najbardziej podobają się sensacje, ale lubię też pośmiać się przy dobrych komediach, głównie angielskich. Tak więc jak widać, co człowiek to ma inny gust. Skupmy się zatem na fajnych filmach, najłatwiej będzie, jak to będą jedne z najnowszych, albo takich, które z chęcią bym jeszcze raz obejrzała. Pierwszy, który mi przychodzi na myśl, to druga część filmu o przygodach Ant-Mana, którego los zetknie ponownie z dwójką przyjaciół z pierwszej części. Uważam, że ta druga jest o wiele fajniejsza, ma dużo fajnych ujęć, przy tym teksty, które się pojawiają, są bardzo zabawne. Jeżeli ktoś lubi się pośmiać – to ten film jest godny polecenia. Mimo, iż bajki są dla tych najmłodszych widzów, z pewnością powieść: „Krzysiu, gdzie jesteś”. To nie film animowany, tak więc warto wybrać się na niego do kina z całą rodziną. I jest wart obejrzenia. No a co z sensacją? Przecież tak wiele jest filmów tego rodzaju. Prawda, jest w czym wybierać i może dlatego bardzo trudno wybrać ten najfajniejszy. Pierwszy, jaki mi przychodzi do głowy i który nie tak dawno ponownie został przeze mnie obejrzany to: „Skazani na Shawshank”, rewelacyjna obsada i scenariusz, chociaż ten film jest już chyba z gatunku dramatu, to jednak za każdym razem ogląda się go z takim samym zapałem i emocjami. Kolejnym, który zapada w pamięć jest film ze wspaniałym aktorem jakim jest Denzel Washington, a film nosi tytuł: „Człowiek w ogniu”. Kto nie oglądał, powinna to być obowiązkowa lektura.

Filmy są dla nas bardzo często odskocznią, zapomnieniem od dnia codziennego. I możemy być tylko wdzięczni i szczęśliwi, że dzięki tak fajnym filmom możemy przenieść się na tą chwilę do innego świata.

http://zapasczasu.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ