Zanim zaczniesz farbować włosy, zawsze w pierwszej kolejności zastanawiasz się nad najodpowiedniejszym kolorem, a później odcieniem, śledzisz najnowsze trendy we fryzjerstwie, czasem wykonujesz skromniejsze, mniej trwałe próbki koloru, a dopiero potem decydujesz się na ostateczną zmianę swojego wizerunku.
Moda wśród fryzur to nie jedyna rzecz, na jaką zwracamy uwagę, szykując się do sezonu wakacyjnego. Z roku na rok w modzie pojawiają się coraz ciekawsze i bardziej wyzywające propozycje, wymagające od nas nie lada odwagi, aby się na nie zdecydować, szczególnie, jeśli na co dzień pracujemy na przykład w biurze. Wakacje to jednak odpowiedni czas, aby przeszukać paletę kolorów włosów i wybrać dla siebie coś niecodziennego, czego w normalnych warunkach nigdy byśmy nie wybrali. To czas szaleństwa oraz zabawy. Co lepsze – coraz więcej producentów kosmetyków proponuje nam nietrwałe, jedynie czasowe kolorystyczne stylizacje.
Jeśli stwierdzisz, że jakiś kolor pasuje właśnie do ciebie, wyraża ciebie oraz twoje poglądy, paleta kolorów włosów przyda się, żeby sprawdzić dokładną nazwę takiego koloru. Wcześniejsze sprawdzenie czy dopasowanie koloru przed trwałą zmianą to najlepsze posunięcie, na jakie można się zdecydować. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że po wyjściu z zakładu fryzjerskiego nie będziesz się obawiać pokazać na oczy innym ludziom.
Wybierając jakikolwiek odcień czy barwę z palety kolorów włosów warto pamiętać, że to ty masz się czuć w swoich włosach i ich kolorze najlepiej – swobodnie, naturalnie, zgodnie ze swoim „ja”. Czasem do silnych osobowości nie pasują nudne i mdłe kolory, trzeba wtedy decydować się na coś mocniejszego i odważniejszego. Podobnie dobrze jest brać pod uwagę swój rodzaj i kolor cery – oliwkowa cera najlepiej wygląda w zestawieniu z ciepłymi odcieniami, skóra zaróżowiona czy z rumieńcami współgra dobrze z neutralnymi, chłodnymi barwami, takimi jak popielaty blond. Jasna skóra czy odcień kości słoniowej najlepiej wygląda w kompozycji z jasnym blondem, ale i bardzo intensywną czernią.

http://www.latawcedmuchawce.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ