Kofeina jest jedną z lepszych substancji pobudza, jest legalna i zawiera ją jedno ze zdrowszych produktów na rynku – mowa oczywiście o kawie. Dbając o zdrowie, produktywność i poziom zadowolenia swoich pracowników – spraw im przyjemność i zainwestuj w ekspres do biura. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Poniedziałek, ósma rano. Wszyscy pracownicy patrzą przez kotarę zmęczenia. Jeśli nie wyglądają jakby jeszcze spali, to co najmniej jakby przed chwilą wstali. Największą energią wykazuje się tylko dioda mrugająca w kserokopiarce.

Jaki ekspres do biura wybrać?

Przede wszystkim stawiamy sobie to pytanie – jaki ekspres do kawy do biura wybrać? Stawiamy na ekspres automatyczny serwujący espresso i kawy mleczne? Czy może ekspres przelewowy jak z amerykańskich filmów? A może co by wilk był syty i owca cała bierzemy wszystko i naszych pracowników aż onieśmiela takie szerokie spektrum wyboru? Przy odrobinie wysiłku można zadowolić wszystkich!

Przy wyborze postawmy na jakość tego sprzętu – ostatecznie czy jest coś bardziej dołującego niż odcięcie od źródła inspiracji i pobudzenia jakim jest kawa?

Ekspres automatyczny

Przede wszystkim jest samowystarczalny – nie musisz kupować młynka ani innych akcesoriów do parzenia kawy. Jego zaletą jest oszczędność czasu i pełna automatyzacja procesu, który zawsze przebiegnie tak samo i za każdym razem otrzymamy poprawnie zrobioną kawę. Nie każdy potrzebuje celebrować ten proces. Niekiedy po prostu nie ma na to czasu, oszczędzone parę minut przy oczekiwaniu na kawę można spożytkować na wiele różnych innych rzeczy! Umyć zęby, porozmawiać ze współpracownikiem czy przyjąć kolejne zamówienie.

Ekspres przelewowy

Ekspresy przelewowe potrafią wyczarować lepszą kawę niż niejeden barista. Są bardziej powtarzalne – utrzymują stałą temperaturę i przepływ wody. Dlatego możesz spodziewać się zawsze poprawnie zaparzonej kawy. Za jednym razem możemy wykonać zarówno ponad litr kawy jak i pojedynczy kubek. W przypadku ekspresów dedykowanych dla większych gastronomii – w ciągu 10 minut możemy poczynić kilkadziesiąt litrów kawy! Z łatwością poradzisz sobie z dead linem i całą osób potrzebujących ogromnej dawki kofeiny.

Ekspres do biura to nie wszystko!

Kawa powinna być rozumiana jako element oczywisty, bez którego nie można się obejść. Poranne pogaduszki przy ekspresie Czynnik ludzki jest bezpośrednią przyczyną powodzenia firmy. Dlatego jakość kawy jaką pije zespół powinna odzwierciedlać jakość jaką chcemy osiągnąć jako firma – niech będzie najwyższa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ