Dzień Mężczyzny to okazja do oryginalnego i niespodziewanego prezentu. Ciekawym pomysłem jest przejażdżka sportowym samochodem lub lekcja szermierki. Dla mężczyzn lubiących ekstremalne zabawy, dobrym prezentem może być strzelanie z karabinu maszynowego lub dream jump – ciekawe urozmaicenie skoku na bungee.

Dzień Mężczyzny obchodzi się 10. marca. Dobrze wykorzystać ten dzień, aby przygotować ciekawą i oryginalną niespodziankę dla swojego mężczyzny.

Jazda sportowym samochodem

Prezent motoryzacyjny spodoba się mężczyznom lubiącym mocne wrażenia. Wiele torów wyścigowych oferuje przejażdżki sportowymi samochodami, takimi jak Subaru STI, Mitsubishi Lancer lub klasyczne BMW E30. Po przybyciu na tor, doświadczony instruktor zapoznaje uczestników z samochodem i zasadami jazdy. Następnie szkoleniowiec siada na fotelu pasażera, a mężczyzna zajmuje miejsce kierowcy. Celem przejazdu jest pokonanie wyznaczonego dystansu w jak najkrótszym czasie. Podróż odbywa się na zamkniętym torze wyścigowym, który ma idealnie dostosowaną nawierzchnię do bezpiecznej jazdy.  Taki prezent to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą rajdowego pojazdu.

Dream jump – ciekawa odmiana bungee

Dream jump to technika polegająca na skoku z dużej wysokości. Obiekt jest wyposażony w dwie liny rozwieszone między wieżami. Dzięki temu spadanie jest dużo dłuższe niż podczas skoku z bungee. Uczestnik podczas swobodnego lotu może wykonywać dowolne akrobacje. Wszystkie zabezpieczenia są podwojone, więc skok jest bardzo bezpieczny. Dodatkowym plusem zabawy jest brak uczucia szarpnięcia, które towarzyszy skokom na bungee. Najwyższa w Polsce wieża do dream jumpu wynosi 222 metry, więc ta atrakcja stanowi fantastyczną rozrywkę dla mężczyzn o mocnych nerwach.

Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej

Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej  to świetny pomysł na prezent dla mężczyzn pasjonujących się militariami i strzelectwem. Spotkanie rozpoczyna się od wykładu doświadczonego instruktora na temat wszystkich karabinów oraz niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Daje to możliwość nauki właściwej postawy strzeleckiej oraz dobrego celowania. Strzelnice oferują 5 rodzajów broni maszynowej, z której uczestnik oddaje po 20 strzałów. Ponadto można wypróbować też 2 pistolety, z których oddaje się po 10 strzałów. Czas zabawy to około godzina, a wrażenia są niezapomniane. Taki prezent daje okazję do poznania mechaniki broni palnej oraz do nabycia umiejętności strzeleckich.

Indywidualna lekcja szermierki

Lekcja szermierki to świetna okazja do poznania tej szlachetnej formy obrony. Podczas nauki można wybrać, czy chce się walczyć mieczem, szablą, rapierem, czy szpadą. Studium szermierki oferuje pełne ochraniacze na całe ciało. Na początku, uczestnik dowiaduje się podstawowych informacji dotyczących szermierki oraz poznaje historię sztuki obrony. Następnie może spróbować swoich sił w bezpiecznym pojedynku z partnerem lub szkoleniowcem. Wszystko pod okiem doświadczonego instruktora. Lekcja szermierki to świetny pomysł na prezent dla mężczyzn lubiących rywalizację i techniki walki.

Zobacz także: Pomysł na prezent dla męża na urodziny

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ