Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi wątpliwości dotyczące wyboru odpowiednich podarunków. Jaki prezent dla chłopaka będzie odpowiedni? Zapraszamy do lektury poruszającej ten temat.

Fokus na niego

Wybór prezentu dla chłopaka na święta nie jest taki prosty, jak pozornie mogłoby się wydawać. Panowie nie traktują kwestii wręczania podarunków w sposób emocjonalny, dlatego nietrafionego prezentu nie uratują nasze dobre chęci, ani uczucia, jakie nas z nimi łączą. Można to porównać do matematycznego, zero- jedynkowego postrzegania świata; niespodzianka będzie udana, albo nie. Z tych powodów, warto poważnie się zastanowić nad pomysłami na prezent dla chłopaka. Jaki będzie dobry? Radzimy przeczytać nasz zbiór krótkich, lecz treściwych uwag na temat przedmiotów, które są godne uwagi. Są to:

  • gadżety – mężczyźni je uwielbiają, o ile dotyczą zakresu ich zainteresowań. Jednak na tym nie koniec; jeśli kupimy chłopakowi coś, co wymaga dokupienia innych części (gry bez konsoli lub odwrotnie, miniaturka wymarzonego auta, na które go nie stać, część elementów do składania modelu) uzna prezent za niekompletny i również nie będzie zachwycony.
  • części garderoby – niewielu panów lubi dostawać swetry, skarpetki czy krawaty pod choinkę. Jedynym wyjątkiem są koszulki z ulubionymi superbohaterami lub idolami, lecz nie można przesadzać z ich ilością.
  • artykuły higieniczne – tak, jak dobre perfumy są zawsze dobrym prezentem, to zestawy do kąpieli i na leczenie trądziku już niekoniecznie. Odpuść sobie takie podarunki, bo mogą zrujnować wspólne święta.
  • akcesoria dekoracyjne do domu – dla zdecydowanej większości mężczyzn to niepotrzebne graty. Nie dawaj mu świeczek, ramek na zdjęcia, pudełek, ani figurek. Nie dość, że nie sprawią radości, to w wypadku, gdy nie mieszkacie jeszcze razem, możesz chłopaka wystraszyć – odbierze to jako niezbyt subtelną sugestię.

Czy to wszystko?

Co jeszcze można wziąć pod uwagę podczas przemyśleń, jaki prezent dla chłopaka będzie dobry? Wszelkiego rodzaju atrakcje – vouchery na strzelnicę, escape room, lot paralotnią lub balonem; panowie bardzo lubią adrenalinę i nieszablonowe atrakcje. Oferty na rozrywki tego rodzaju można znaleźć w atrakcyjnych cenach na portalach udostępniających zniżki jak np. Tanio.co.. Zachęcamy do zakupu właśnie takich, niestandardowych prezentów, bo to one najdłużej zapadają w pamięć.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ