Jak podpowiadają nam artukuły w kobiecej prasie i Internecie – nadchodzi wiosna. To świetny moment, aby wzbogacić swoja garderobę o kilka niezbędnych produktów. Jednym z nich jest modna i stylowa torebka. Podpowiadamy, na jakie modele należy zwrócić uwagę w tym sezonie.

Wzorzyste dodatki

Ten sezon z pewnością nie będzie należał do nudnych, czarnych, uniwersalnych torebek. Królować będą za to wzory i nadruki, przy czym im bardziej szalone, tym lepiej. Wzorzysta torebka będzie się pięknie prezentowała na tle kontrastującej, jednolitej stylizacji. Można także spróbować sparować motyw torebki ze wzorem widocznym np. na naszej bluzce lub pasku, jednak jest to zadanie zdecydowanie trudniejsze.

Jaki fason dobrać?

Wśród fasonów modnych tej wiosny są torebki w kształcie półksiężyca. Mocno „trendy” będą także torebki wykonane z miękkiej skóry, które mogą być noszone w ręce i minitorebki. Te ostatnie ucieszą szczególnie bywalczynie klubów, które w torebce noszą jedynie niezbędne rzeczy, takie jak pomadka, klucze i telefon komórkowy. Widoczne na ulicach będą także torebki rodem z lat 50-tych – sztywne i z krótką rączką. Ten sezon nie będzie łaskawy także dla toreb na długim pasku – zastąpią je modele zaprojektowane do noszenia w ręku.

Jaki kolor wybrać?

Jak już wspomnieliśmy, tej wiosny zapominamy o nudzie i klasycznej czerni. Królować będzie biel i pastele. Modne będą także następujące kolory: kobalt, karmel, cytryna i fuksja. Niezmiennie będą także popularne metaliczne odcienie. Tej wiosny torebka zdecydowanie powinna się wyróżniać i wysuwać na pierwszy plan w naszej stylizacji.

Co z dodatkami?

Dodatki, które będą miały swoje pięć minut w tym sezonie to: łańcuszek (zarówno w formie paska jak i ozdoby), nieśmiertelne frędzle, pompony z miękkiego futerka, koraliki i błyszczące kamienie.

Bardzo ciekawym trendem, przeznaczonym raczej dla odważnych kobiet, jest noszenie jednocześnie dwóch torebek. Mogą to być torebki w kontrastujących ze sobą kolorach lub na przykład torebka i plecak.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ