Chyba dla każdego z nas, dobrze spędzony urlop oznacza coś innego. Dla jednych będzie to po prostu słodkie lenistwo, oderwanie od wielkomiejskiego stresu i chwila dla siebie w jakimś zacisznym miejscu, gdzie można cieszyć się bliskością przyrody. Inni wolą spędzać czas aktywnie, zwiedzać, uprawiać sport i maksymalnie wykorzystać czas wolny od pracy, żeby dać upust swojej energii. Pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie to doskonałe miejsce na wypoczynek dla jednych i drugich. Jeżeli więc chcemy odwiedzić ciekawe miejsce i nie wiemy jeszcze, na co przyjdzie nam ochota podczas upragnionych wolnych dni, już teraz powinniśmy zarezerwować sobie tam nocleg. Oto jakie opcje stoją przed turystą, który udaje się w tamte strony.

Pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie – naładuj baterie

Nic tak nie odpręża, jak piękne okoliczności przyrody oraz malownicze górskie widoki. W Starej Morawie nie musimy się nigdzie spieszyć. Możemy spędzić dzień w kąpielisku nad Zalewem lub przejść się po okolicy, a wieczorem zjeść coś dobrego z grilla lub posiedzieć przy ognisku. Pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie to także dobra miejscówka dla zapalonych kuracjuszy, których cieszą zdrowotne korzyści wdychania górskiego powietrza. W aparthotelu można skorzystać z tlenoterapii, hydroterapii, a nawet z popularnej wśród turystów alpakoterapii. Tutaj https://apartamentystaramorawa.pl/, co jeszcze kryje miejscowy ośrodek.

Pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie – wypoczywaj aktywnie

Ten kto nie lubi siedzieć bezczynnie, nie będzie mógł narzekać na nudę w Starej Morawie i okolicach. Niezależnie od sezonu, do wyboru mamy szereg sportowych aktywności. Zimą możemy zjechać na nartach w pobliskiej Czarnej Górze, a latem wybrać się na rower i przejechać jednym z wyznaczonych szlaków. Do zwiedzenia jest między innymi Jaskinia Niedźwiedzia, a w niej oprócz zwykłej trasy również możliwość wzięcia udziału w ekstremalnej wyprawie dolnymi partiami. Na amatorów przejażdżek czeka też Luxtorpeda, czyli niesamowicie szybka kolejka linowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ