Sezon zimowy to doskonała okazja, by zachęcić mieszkańców do rekreacyjnej jazdy na łyżwach. Na rynku nie brakuje atrakcyjnych ofert zakupu i montażu lodowisk mobilnych. Ciekawa jest także opcja wynajmu.

Lodowisko sezonowe – jak jest zbudowane?

Tego typu obiekty wymagają przede wszystkim ciągłego chłodzenia. Dzięki temu mogą one bezpiecznie funkcjonować przez cały sezon zimowy. Przygotowania do budowy lodowiska powinno zacząć się kilka tygodni przed jego rozpoczęciem. Podstawą do tego będzie wybór dogodnej lokalizacji. Najczęściej będą to miejsca dobrze znane mieszkańcom i turystom. Dojazd do nich powinien być prosty i szybki. Musimy pamiętać także o tym, by teren był równy, a w niedużej odległości znajdowały się przyłącza energetyczne i wodne. Dzięki podłączeniu do nich instalacji zadbamy o właściwą pracę systemu mrożącego, a także o odpowiednie oświetlenie czy nagłośnienie. W naszym kraju nie brakuje firm, które zajmują się sprzedażą i montażem takich właśnie obiektów. Powierzając im to zadanie możemy być spokojni o właściwą realizację inwestycji.

Wynajem lodowiska – gdzie znajdziemy dobre oferty?

Jeśli chcemy postawić lodowisko w naszej miejscowości, to wcale nie musimy być skazani na zakup takiego obiektu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem okazuje się bowiem możliwość wynajmu. Wówczas to pozyskujemy obiekt na konkretny czas, a firma zajmuje się jego montażem oraz serwisem. Mogą również przeszkolić pracowników z obsługi lodowiska. Wynajem lodowiska oferuje wiele polskich firm. Jedną z nich znajdziesz klikając w ten link https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/wynajem-lodowisk-mobilnych/. Wynajem lodowiska pozwala Ci korzystać z najlepszych rozwiązań w korzystnej cenie. Wybierając współpracę z renomowaną firmą nie musisz obawiać się sytuacji, w których obiekt będzie stał przez dłuższy czas nieczynny z powodu awarii. Problemem nie będzie także konieczność przechowywania go po zakończeniu sezonu. Tym aspektem także zajmie się firma wynajmująca obiekt. Warto więc odpowiednio wcześniej przejrzeć oferty w internecie i wybrać tę, która najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ