Zestawy startowe do robienia hybryd są coraz częściej dostępne w sklepach stacjonarnych oraz online i bardzo przystępne cenowo. Czy warto zaopatrzyć się w klasyczny zestaw do paznokci? W jakich sytuacjach może się on przydać?

Gdy masz dość chodzenia do stylistki

Większość kobiet traktuje chodzenie „na paznokcie” do stylistki jako sposób na babskie popołudnie. Popijają kawę, plotkują, a przy okazji wychodzą z gabinetu z nową hybrydą w ciekawym kolorze. Jednak dla wielu pań chodzenie do manikiurzystki nie zawsze jest na rękę. Traktują one to jako przykry obowiązek, ponieważ same nie są w stanie zrobić sobie tak dobrych paznokci. A może tylko tak im się wydaje? W końcu dobry zestaw do paznokci może pomóc im to zweryfikować! Gdy umawianie się do kosmetyczki na hybrydę jest dla ciebie i dla niej prawdziwym wyzwaniem, bo trudno wam dopasować swoje grafiki, koniecznie wypróbuj gotowe start sety do hybryd. Przekonasz się, że to ciekawa odskocznia dla codziennych obowiązków i ogromna oszczędność czasu i pieniędzy!

Jak start set do paznokci oszczędza twój czas i pieniądze?

Zestaw do paznokci początkowo bardzo angażuje i wymaga wielu godzin ćwiczeń, aby zacząć osiągać zadowalający efekt malowania lakierami i tworzenia ciekawych wzorków. Jednak z biegiem czasu, gdy się opanuje podstawy, porządne wykonanie manicure hybrydowego zajmuje do 1,5 godziny. Biorąc pod uwagę, że robi się go jedynie raz na 3 tygodnie (gdy pojawi się widoczny odrost), w porównaniu z klasycznymi lakierami utwardzanymi na powietrzu oszczędza się wiele wieczorów na malowaniu, a efekt codziennie jest zadowalający pod względem trwałości. Raz na 3 tygodnie nie musisz jeździć do stylistki ani umawiać się z nią na konkretny dzień. Siadasz do paznokci wtedy, gdy masz wolny wieczór i ochotę na zabawy z lakierami. Tym sposobem sama decydujesz, kiedy zmieniasz swój manicure!

A w jaki sposób zestaw do paznokci oszczędza twoje pieniądze? To proste – kosztuje on maksymalnie 250 złotych i pozwala na wykonanie podstawowego, klasycznego manicure z trzech kolorów. Tym samym w cenie dwóch stylizacji w gabinecie masz przynajmniej kilka robionych samodzielnie z trzech lakierów. W dowolnym momencie w razie potrzeby możesz oczywiście uzupełniać swój zestaw do domowych hybryd o kolejne lakiery, frezarkę czy akcesoria do zdobień. W dalszym ciągu jednak wykonanie manicure kosztować cię będzie o wiele mniej niż u profesjonalistki!

Czy to łatwe do nauczenia?

W przypadku hybryd nie sama technika malowania jest trudna, ale konieczność stosowania bardzo precyzyjnych, wprawnych ruchów. Początkowo trudno będzie uzyskać właściwą ilość lakieru do nałożenia jednej warstwy czy malować bez zalewania skórek. Z biegiem czasu jednak na pewno uda się opanować i tę umiejętność, przez co paznokcie będą robione coraz bardziej starannie. Oprócz tego, aby móc uzyskać jak najlepsze rezultaty, należy bardzo solidnie przyłożyć się do przygotowania paznokci – opracowywania skórek, wygładzania powierzchni, piłowania w celu uzyskania pożądanych kształtów i odtłuszczania. Wiele kobiet przyznaje jednak, że zakup zestawu startowego był wspaniałym pomysłem, który zainspirował je do tworzenia nowych, zwariowanych stylizacji i pozwolił na miłe spędzanie wolnych wieczorów na tym jakże odprężającym zajęciu. A zatem, oprócz pięknych paznokci, kupując zestaw do hybryd, zyskuje się również pasję i ciekawe zajęcie na długie, zimowe popołudnia albo babskie wieczory z przyjaciółkami!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ