Jakie śruby można wybrać?

0
811

Generalnie coraz więcej osób decyduje się na takie właśnie elementy konstrukcyjne. Są one przydatne w różnego rodzaju sytuacjach. Okazuje się, że aktualnie można zaś wybrać rozmaite śruby. Co konkretnie jest jednak w ofercie sklepów, które zajmują się tym tematem?

Śruby z łbem sześciokątnym

To między innymi śruby z łbem sześciokątnym. Jakich mamy tutaj przedstawicieli? To na przykład elementy sześciokątne z pełnym lub niepełnym gwintem. Klienci mogą zdecydować się również na śruby drobnozwojne. Tak samo – z pełnym albo niepełnym gwintem. Co jeszcze jest oferowane przez fachowców? Okazuje się, że można zdecydować się na śruby HV do połączeń sprężanych albo SB do połączeń niesprężanych. Bez żadnego kłopotu macie okazję postawić również na akcesoria do konstrukcji stalowych lub elementy pasowane HV.

W tej kategorii bardzo często są wybierane wspominane już śruby sześciokątne z pełnym gwintem, które spełniają normy DIN 933/ISO 4017/PN 82105. Co warto wiedzieć na ich temat? Posiadają one metryczny rodzaj gwintu. Występują w kilku różnych klasach własności. W tym w przypadku są to: 5.6, 5.8, 8.8, 10.9 i 12.9. Należy zauważyć, że takie elementy złączne zostały bardzo pieczołowicie zabezpieczone przed korozją. W zależności od zastosowanego materiału, zmienia się zakres. Na przykład dla stali węglowej wynosi on M3 – M64. Gdzie mogą być zastosowane takie elementy? Na przykład biorąc pod uwagę budowę konstrukcji stalowych…

Śruby z gniazdem sześciokątnym

Klienci, którzy są zainteresowani tym tematem mają szansę także wybrać różnego rodzaju śruby z gniazdem sześciokątnym. Tutaj też jest sporo opcji. Można na przykład zdecydować się na elementy imbusowe. Może interesują Was zaś śruby z łbem stożkowym? Co jeszcze może być kupione? To śruby z łbem kulistym, śruby z łbem kulistym podkładkowym, śruby imbusowe z obniżonym łbem itp. Warto zauważyć, że w ofercie znajdują się także śruby pasowane oraz imbusowe – z kołnierzem ząbkowanym (RIPP – SN 88912).

Czasami ma miejsce taka sytuacja, że Klienci szukają jeszcze czegoś innego. Firma STALMUT jest jednak przygotowana na taką ewentualność. Można zdecydować się na kilkadziesiąt innych rodzajów elementów złącznych. To między innymi śruby motylkowe, dwustronne, kciukowe, oczkowe, fundamentowe, wieńcowe lub dociskowe itp. Cały czas nie znaleźliście tego, co jest Wam potrzebne do konkretnego zastosowania? W takim razie warto skontaktować się z fachowcami, którzy wykonają odpowiednie egzemplarze na indywidualne zamówienie…

Przeczytaj także: www.proboats.pl/czym-wyrozniaja-sie-sruby-trapezowe/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ