Dla jednym portale randkowe okazały się wybawieniem – dzięki poznaniu tej drugiej, wymarzonej połówki. Dla innych – utrapieniem, ponieważ doprowadziły do trudnych sytuacji i niemiłych doświadczeń. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę podczas korzystania z portali randkowych!

Zobacz też: http://jegoego.pl/randki-spolecznosciowe/

Na co zwrócić uwagę zakładając konto na portalu randkowym?

Jeśli chcesz założyć swoje konto na portalu randkowym, to koniecznie zrób research różnych portali, aby dokładnie zobaczyć, co oferuje każdy z nich. Zastanów się, które miejsce najbardziej odzwierciedla twoje potrzeby i oczekiwania. Nie każdy portal ma spełniać ten sam cel. Są portale, które umożliwiają poznanie kogoś w świecie online i przeniesienie tej znajomości do świata offline i ich założeniem jest budowanie trwalszej relacji. Są też takie, które ułatwiają zawiązanie relacji bardzo krótkiej, chwilowej, jednorazowej – głównie w celach seksualnych. Z tego względu właśnie warto prześledzić dostępne portale randkowe i zarejestrować się na tym, który odpowiada twoim potrzebom.

Plusy i minusy portali randkowych

Jak zostało wspomniane we wstępie – dla jednych portale randkowe to szansa, a dla innych trudne doświadczenie. Dlatego też warto mieć świadomość, jakie plusy i minusy są związane z korzystaniem z portali randkowych i na co zwrócić uwagę. Przede wszystkim zawsze pokazuj swoją prawdziwą tożsamość. Nie musisz mówić o sobie wszystkiego i wszystkiego pokazywać, ale to co przekazujesz niech będzie prawdziwe. Umawiając się z kimś na spotkanie po tym, jak został zakłamany twój wygląd, możesz doprowadzić, że takie spotkanie będzie bardzo nieudane. Pamiętaj również, aby nie zdradzać o sobie wszystkiego, znaczących szczegółów itd. Wiele osób niestety może podszywać się pod kogoś kim nie jest i wykorzystać podane przez ciebie informacje wbrew tobie. Co jeśli chodzi o plusy? O tych chyba nie trzeba wiele mówić i też szczególnie z tego względu, że są oczywiste. Wiele osób dzięki portalom randkowym, zwyczajnie poznaje swoją drugą połówkę, co często jest określane, jako sukces życia. 

Przeczytaj też: http://www.elegans.pl/co-warto-wiedziec-o-broni-czarnoprochowej/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ