Wiele kobiet posiada kompleksy, które dotyczą ich niskiego wzrostu. Tej sytuacji nie ułatwia również obecnie panująca moda, która jest praktycznie tworzona dla zgrabnych, wysokich dziewczyn. To dla nich produkowane są długie płaszcze, spódnice oraz sukienki.

Kobiety, które nie zostały obdarowane pokaźnym wzrostem, nie powinny się załamywać. Istnieje w końcu kilka trików modowych, które są w stanie dodać nam optycznie kilka dodatkowych centymetrów wzrostu. Wszystkie te metody są bardzo proste, a co najważniejsze skuteczne. O które triki dokładnie chodzi?

Total look – na czym polega?

Total look to najprostszy sposób na dodanie sobie kilku dodatkowych centymetrów wzrostu. Na czym polega? Wystarczy założyć na siebie ubrania w jednym, ale dość intensywnym kolorze. Łączenie ze sobą ubrań w tym samym odcieniu, sprawia że wydajemy się smuklejsze i wyższe! Za pomocą tej techniki możemy swobodnie możesz łączyć ze sobą zarówno ubrania sportowe, jak i eleganckie.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest wybranie sportowego kompletu, ale nie chodzi tutaj o dres, tylko o spódnicę oraz bluzę z jersey’u. Gdy będą one w jednym kolorze, staną się pewnego rodzaju sukienką, która dodatkowo nas ‚wydłuży’.

Które kroje ubrań są w stanie nas wysmuklić?

Na pewno każdy z nas chociaż raz w życiu spotkał się z określeniem ‚czarny wysmukla’. Faktycznie jest to prawda, ale czy to jest jedyny sposób, który jest w stanie odjąć nam kilka dodatkowych kilogramów? Jeżeli zależy nam na przywróceniu odpowiednich proporcji swojej figurze, powinnyśmy wybierać ubrania które mają konkretne kroje. Najlepszym wyborem będą ciuchy, które posiadają różne pionowe linię, mowa tutaj o aplikacjach, cięciach, czy innych detalach.

Kolejna pomocna część garderoby to ołówkowa spódnica oraz ostatnio bardzo modne, jeansy z wysokim stanem. Takie kroje zjawisko wydłużają naszą sylwetkę, z zwłaszcza nogi. Kolejnym przydatnym dodatkiem są buty na wysokim obcasie. Dzięki nim nie dość, że dodamy sobie kilka dodatkowych centymetrów wzrostu, to jeszcze będzie wyglądać na bardziej smukłe i atrakcyjne.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/jak-dodac-sobie-wzrostu-za-pomoca-ubran/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ